Dom jednorodzinny H1

/

Parter Dom H1

Na parterze powita Cię spory hol z wygospodarowanym miejscem na szafę o powierzchni 3,13 m2. Życie codzienne wygodnie będzie płynąć w salonie z aneksem o powierzchni 31,53 m2. Dodatkowo pod schodami zaplanowaliśmy dla Ciebie WC, ale oczywiście to Ty zdecydujesz ostatecznie jak chcesz, aby ta powierzchnia Ci służyła. 

/

Piętro Dom H1

Wygodne schody zaprowadzą Cię na I piętro, na którym już teraz wybudowaliśmy ściany dzielące 2 sypialnie (12 oraz 11,71 m2) oraz oddzielną łazienkę o powierzchni 4,39 m2. 

/

Poddasze Dom H1

Natomiast zdziwisz się po wejściu na poddasze (25,33 m2), które dzięki oknom połaciowym zupełnie nie wygląda jak zwyczajne poddasze w innych domach. To poddasze jest wysokim, pełnowymiarowym pomieszczeniem, które będziesz mógł zagospodarować na to, co tylko sobie wyobrazisz. Aby nie stawiać Ci żadnych barier, zadbaliśmy o instalację wod. – kan. oraz komin, przez który poprowadzisz dowolne przewody / instalacje. Zatem możesz tam zaaranżować nawet 2 pokoje z łazienką. To Ty zdecydujesz. 

/

Twój dom wyposażyliśmy w duże okna oraz bezpośrednie wyjście do przestronnego ogródka o powierzchni 74,80 m2.  

Do tego lokalu przynależy miejsca parkingowe, a poczucia bezpieczeństwa nadaje fakt, że osiedle jest terenem zamkniętym w pełni monitorowanym. 

Wejście na osiedle wyposażone będzie w wideodomofon.

PROMOCJA MAJOWA - tylko w maju otrzymasz 50 000 PLN rabatu na domy H1 oraz B